Zprávy a články


Jak jsem levně pořídil

20.10.2011
Jak jsem levně pořídil

Zdravím Vás přátelé, Jmenuji se Pavel a studuji druhým rokem všeobecné lékařství na Masarykově univerzitě. Ačkoli je tato škola časově velmi náročná je s ní velmi úzce spojený život na univerzitních, studentských kolejích. A myslím, že nikomu nemusím připomínat a naznačovat, že na takových kolejích to velmi čile žije pravým nefalšovaným a mnohdy i trošku bouřlivým studentským životem. Nenechte se mýlit, že by jsme nedělali nic jiného než slavili na různých večírcích a nekonečně se opakujích akcích,. V mezičase samozřejmě pilně studujeme a připravujeme se na nelehké zkoušky a zápočty. Avšak příležitost k nějáké té oslavě se samozřejmě vždy najde.


Jelikož já i mé nejbližší okolí patří mezi milovníky pivního moku, rozhodli jsme se si výčepní zařízení půjčit. Zavítali jsme do obchodu Svět?piva.cz kde nám bylo řečeno že, nejlepší tzv. studentskou verzí tohoto zařízení představuje Párty pípa. Už samotný název nás velmi zaujal a když jsme se dozvěděli cenu půjčovného a její lehké ovládání nebylo co řešit. Jediné v čem nás toto zařízení zklamalo byl fakt, že neobsahuje chlazení. Tudíž pokud naše sedánky u piva probíhaly v zimě, museli jsme si chodit čepovat
ven na balkon, což v ? 5°C není zrovna značka ideál. A když jsme slavili v létě nedalo se zase pivo, tak dobře nachladit.


Na to jak z této prekérní situace ven jsem přišel vzápětí. Na internetových stránkách téhož obchodu se totiž náhle objevila akce na kompletní výčepní zařízení včetně narážecí hlavy, dle vlastního výběru a veškerého příslušenství. Zajímavá byla nejen cena onoho výčepu, ale také fakt, že stačí přístroj zapojit do zásuvky a o nic se nestarat, jelikož výčep obsahuje kompresor na tlakování a také samostatné chlazení.


Pokud se nacházíte v podobně svízelné situaci, doporučuji si také počkat na podobnou příležitost, která Vám změní Váš současný studentský život k nepoznání. A nebojte, Vaše studijní výsledky, ani Vaši peněženku zásadně nezmění.

 
TOPlist