Zprávy a články


Trampolíny

09.02.2012
Trampolíny

Co se Vám vybaví, když se řekne trampolína? Většině z nás jistě krásné období bezstarostného dětství a spousta času strávených na dětském hřišti. Kdo z dětí by nemiloval trampolíny, že? A nejen z dětí. Z vlastní zkušenosti vím, že se my dospělí vždy ochotně vrháme na trampolíny společně s dětmi. Ať už to maskujeme tím, že na ně musíme dohlédnout nebo prostě přiznáme, že nás skákání a dovádění, které trampolíny nabízejí láká stále stejně jako za dětských let.


Trampolíny se však dají využít také jako sportovní náčiní. Skoky na nich totiž zdaleka nezatěžují páteř a klouby tak, jako jiné sporty. Navíc si krásně procvičíte téměř všechny svaly a psychicky se krásně uvolníte. O vyplavení endorfinů ani nemluvě.


Pro skotačení dětí jsou nejvhodnější trampolíny s ochranou sítí. Trampolína s ochrannou sítí zajistí našim dětem dostatečnou bezpečnost a ochranu proti úrazům, které mohou při této aktivitě nastat. Vhodné je také svoje děti před vstupem na trampolíny zout. I toto je považováno za ochranný prvek při skákání. Zkrátka trampolína s ochranou sítí bude skvělou zábavou pro Vaše děti a Vy můžete s klidným svědomím odpočívat opodál, popíjet drink nebo si třeba číst.
Příjemnou zábavu!


 
TOPlist