Zprávy a články


Spodní prádlo

Pamatujete si ty doby, byť jenom z televizního archivu či starých fotek našich prababiček, kdy slovo spodní prádlo znamenalo z dnešního pohledu v podstatě kompletní zahalení velké části lidské postavy? A to už nemusíme mluvit o koupání v tehdejších ?plavkách?. Kdybychom lidem z této doby ukázali naše nynější prádlo, nejspíše bychom dopadli minimálně jako literárně proslulá Divá Bára. Tento čas však již naštěstí vzal dávno za své a vývoj spodního prádla se časem posunul zase o kus dál, a že za tu dobu urazil pořádný kus cesty. I když tehdejší elegance jako taková měla také jistě něco do sebe a rádi na ni vzpomínáme.


V dnešní době se na obchodním řetězci vyskytuje skutečně široká škála, která nám prádlo nabízí. Ať už se jedná o spodní prádlo jednoduché, bavlněné či rafinovaně střižené až provokativní. Spodní prádlo dnes již neplní pouze službu praktickou, ale spíše estetickou. Je vyráběno tak, aby se v něm žena cítila pohodlně, bezpečně, ale také sexy. Všechny tyto ?parametry? se potom jistě projeví na jejích chování, náladě a vzhledu jako takovém. A to se samozřejmě ani nemusí nikde veřejně odhalovat.


Jak již bylo řečeno dnešní propletenec obchodního trhu nám nabízí skutečně bezpočet prádla. Můžete si vybrat kalhotky nejrůzněji zdobené, s rafinovanými průstřihy, či tanga všech druhů, materiálů a barev. Široké zastoupení a stále oblíbenější jsou také kalhoty a prádlo bezešvé, které dbá především na Vaši pohodlnost. Pokud toužíte po dokonalé postavě, např. při příležitosti plesu, či návštěvě divadla, můžete sáhnou po spodním prádle stahovacím, které postavu vytvaruje podle Vašich představ a přání.


Zajímavé tipy na nákup a atraktivní zboží naleznete na www.krasnepradlo.cz a www.pradelkoprotebe.cz.

 
TOPlist