Zprávy a články


Seznamka

22.11.2012
Seznamka

Seznamka, ač ji jistě všichni dobře známe a mnoho z nás se s ní setkalo, ať už přímo či zprostředkovaně, začíná být v současné době opět velmi populární a vyhledávanou aktivitou pro seznamování a navazování nových vztahů a kontaktů.


Díky seznamce můžeme navázat nejen nové vztahy, ale také přátelství a známosti s lidmi, které bychom za normálních okolností ani nepotkali nebo je minuli a nechali naším životem proplout bez povšimnutí. A přitom by to byla škoda a mnohdy až neopakovatelná ztráta někoho, s kým by nám mohlo být dobře a s kým bychom mohli být šťastní a spokojení.


Seznamka může být prospěšná lidem, kteří v životě zkrátka nemají štěstí a zatím nenašli nikoho, s kým by si rozuměli a byli s ním ve vztahu šťastní. Pomáhat však může především těm, kteří jsou nesmělí, mají špatnou zkušenost z předchozích vztahů a sami od sebe by například na" ulici nikoho jen tak neoslovili a nenavázali by s ním konverzaci. Seznamka umožňuje nejprve komunikaci přes internet, potom telefon a teprve až si jste jistí, že se s dotyčným protějškem chcete opravdu setkat, můžete to udělat a uskutečnit setkání. Ve většině případů Vám tedy ušetří zklamání a nervozitu z neúspěchu a nepochopení. Zároveň však zůstává příjemný pocit z toho, že Vás protějšek může stále něčím novým překvapit a upoutat.


Další výhodou seznamky je jistě také to, že si můžete při výběru partnera odfiltrovat nejrůznější požadavky, například místo bydliště, jeho zájmy, věk a podobně. Hledání vhodného protějšku je potom pro obě strany značně jednodušší a příjemnější.


Nedejte tedy na to, že Vás někdo z Vašeho okolí od seznamky odrazuje a zkuste štěstí právě v tomto směru. Možná budete překvapeni, koho zde najdete a možná právě na Vás zde čeká Vaše osudové setkání. Pravidlo nikdy neříkej nikdy, zde platí dvojnásob.


Proto jste-li sám a máte chuť poznat nové lidi neváhejte využít služeb seznamky. Vaše seznámení nemusí ihned skončit svatbou, ale například jen velice vydařenou akcí či večírkem. Seznamka pro holky a kluky to správné místo pro poznání nových lidí.

 
TOPlist