Zprávy a články


Samouk aneb on-line příprava na přijímací zkoušky

23.11.2012
Samouk aneb on-line příprava na přijímací zkoušky

Připravujete se na přijímací zkoušky na střední školu? Nebo máte již zkoušku dospělosti zdárně za sebou a chcete zkusit štěstí v přijímacím řízení na vysokou školu? Buď jak buď jistě se pilně a svědomitě připravujete, aby jste byli při zkouškách co možná nejúspěšnější.


Právě Vás by mohla zaujmout speciální nabídka kurzů, které Vás připraví na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy. Tyto přípravné kurzy v sobě zahrnují vše, co budete potřebovat, co by jste měli vědět a co se od Vás bude pří přijímání na školu požadovat a očekávat.


Příprava na příjímací zkoušky probíhá on line a to z pohodlí Vašeho domova za pomocí odborného textu. Tento text je zde prezentován jako audio společně se slidy. Jedná se tedy o audiovizuální techniku, která je nejen velmi účinnou učební technikou, ale je také zábavná a oproti klasickému textu velmi pestrá. Učební látka je navíc doplňována otázkami a úkoly, díky kterým si můžete dané téma znovu procvičit a ujasnit si tak to, co už umíte a co Vám ještě není zcela jasné.


Samozřejmostí je také neustálý kontakt studenta se svým lektorem, který jej na přípravné kurzy připravuje a učí a to za pomocí komunikačních technologií, jakými jsou například ICQ, Skype a další. Popřípadě se dá vytvořit jakási virtuální učebna, ve které se studenti a lektoři setkávají a diskutují o daných problémech a probíraném tématu. Využít můžete také kontaktu s ostatními studenty za pomocí chatu nebo veřejné diskuze.


Tato příprava na přijímací zkoušky má však mnoho dalších pozitiv. Jsou jimi například již zmíněné pohodlí Vašeho domova, studium přístupné 24 hod denně, zvolení si vlastního tempa učení, celoroční přístup ke kurzu, nízké náklady kurzu včetně ušetření za cestování a pronájem učebny a také možnost přípravy na poslední chvíli. Po absolvování přípravného kurzu a úspěšného složení zkoušek Vám je také udělen certifikát o jeho absolvování, který je zaslán na Vámi udanou adresu.


V sekci přijímací zkoušky na vysokou školu můžete mít zájem o kurzy na TSP či SCIO testy, dále z oblasti biologie, angličtiny, matematiky, psychologie, či fyziky.


V sekci přijímací zkoušky na střední školu se nachází kurzy z českého jazyka a matematiky.


Speciální sekci, kterou zde naleznete představují také diktáty z českého jazyka, které využijí například žáci základních škol.


Pokud je pro Vás příprava na přijímací zkoušky aktuální, mohou pro Vás znamenat tyto přípravné kurzy jedině zisk a napomohou Vašemu úspěchu. Nesmíme zapomínat na to, že štěstí přeje připraveným.


 
TOPlist