Zprávy a články


Vtipy

29.11.2012
Vtipy

Kdo z nás se rád čas od času od srdce nezasměje? Jak známo smích je lék, který působí na všechny naše strasti a trápení a pomáhá nejen při léčení našeho těla, ale především naší duše. Přispívá k celkové spokojenosti a vitalitě a působí pozitivně na naše okolí, kam se velmi snadno a lehce přenáší. A jako bonus k tomu všemu nám ještě o pěkných pár chvilek prodlužuje život. A to už za to jistě stojí.


Se smíchem a veselostí jako takovou jsou od nepaměti v úzké souvislosti spojovány vtipy. Dobře zvolený a načasovaný vtip nám může zvednou a zlepšit naši náladu o pěkných pár minut až hodin, mnohdy i na celý den.


Vtipů existuje obrovská spousta a můžeme je pomyslně také rozdělit do několika skupin. V první řadě sem určitě budou patřit notoricky známé vtípky jako jsou například o blondýnkách, policistech, Pepíčkovi, o tchyních, o politice či židovské vtipy. Dále sem patří například vtipy doktorské, manželské, náboženské či právnické. Vtipy ze žákovských knížek by mnohdy vydaly na samotnou kapitolu a to i s přihlédnutím, že mnohdy byly myšleny bohužel vážně a časem se dá říci, že takřka znárodněly. Nesmíme také opomenout oblíbené kameňáky a černý humor.


Pokud patříte k těm šťastlivců, kteří si vtip zapamatují a mohou jej kdykoliv k pobavení svého okolí použít, nezbývá Vám než gratulovat. Pokud však patříte k těm, kteří sice vtipy milují, nicméně je vzápětí zapomínají, nemusíte zoufat. Většinu z nich hravě najdete na internetu a můžete si je tak číst znovu a znovu nebo jimi zvednout náladu někomu ve svém okolí.


Pro usnadnění hledání Vám přinášíme obsahlý portál plný vtipů a vtípků, které jsou řazeny pro svoji přehlednost v kategoriích. A pokud by se náhodou stalo, že na portále nenajdete svůj oblíbený vtip, může jej jednoduše vložit přes webový formulář. Vtipy od nás pobaví každého.

 
TOPlist