Zprávy a články


Seznamka pro nezadané

30.11.2012
Seznamka pro nezadané

V dnešní uspěchané době není bohužel mnohdy vůbec snadné navazovat a hledat nové známosti a vztahy. A to jak ty přátelské, tak především ty partnerské. Otázkou však zůstává proč to tak je a především jak tuto situaci řešit nebo jí ještě lépe předejít. Je samozřejmě těžké své chování, návyky a způsob života od základů změnit. Pokud tedy máte náročnou práci nebo Vám Váš osobní čas zabírají jiné aktivity, může být seznámení a navázání nového vztahu problémem.


Naštěstí pro nás však ještě existují portály a rubriky jako je seznamka. Možná se Vám při vyslovení tohoto slova objeví v představách i několik předsudků či špatných zkušeností z Vašeho okolí, ale pokud si opravdu chcete najít protějšek a zatím se Vám to z nějakého důvodu nedaří, může pro Vás seznamka představovat řešení.


Výhodou seznamky může být také to, že zde mnohdy natrefíte na zajímavé lidi, které by jste v běžném životě ani nepotkali nebo by jste neměli příležitost se s nimi setkat. Další výhodou může být fakt, že při seznamování máte možnost využít některá Vámi stanovená kritéria, například zájmy a koníčky, vzdělání, místo pobytu a mnoho dalších.


Na seznamce však nemusíte hledat pouze dlouhodobý vztah. Je zde mnoho lidí, kteří hledají kamarády, zábavu či flirt.


A ptáte se co to ta seznamka vůbec je? Seznamka je internetové tržiště inzerátů, kde na jedné straně jsou inzeráty momentálně nezadaných lidí a na straně druhé, lidi, kteří hledají své štěstí, či někoho na seznámení. Výhodou seznamky je, že ihned vidíte zájmy, koníčky fotografii a hned si můžete udělat obrázek, zda je to ten vyvolený.

 
TOPlist