Zprávy a články


Brigády pro studenty

02.05.2013
Brigády pro studenty

V současné době, kdy je mnohdy velmi komplikované sehnat dobrou práci a je stále vysoká nezaměstnanost, může představovat problém najít si během studií také vhodnou brigádu, poloviční úvazek či jinou formu přivýdělku. Jelikož se nároky na brigádníky i zaměstnance ze strany zaměstnavatele neustále zvyšují, je dnes již naprosto běžné uvést se motivačním dopisem a životopisem. Vyvarování se stylistických chyb je v tomto směru samozřejmostí a jakékoliv pochybení se většinou neodpouští.


Pokud tedy v tomto směru tápete, můžete navštívit naše internetové stránky projobs.cz, kde najdete ukázky životopisů a motivačních dopisů. Vyvarujete se tedy základních chyb při sepisování těchto dokumentů, které o nás při žádání o pracovní místo mnohokrát vypovídají více, než si sami možná myslíme a umíme představit.


Máte svůj životopis připravený? Neváhejte se pustit do hledání nového přivýdělku či zaměstnání ve vašem kraji. Firma projobs.cz nabízí aktuálně téměř 6 000 pracovních pozic, včetně plných pracovních úvazků, polovičních úvazků a brigád. Zvolíte si zde kraj a město, ve kterém práci hledáte a také si zároveň zvolíte obor, ve kterém byste se chtěli uplatnit. Například v Jihomoravském kraji hledáte pozici zdravotní sestry, najdete si příslušné inzeráty a nabídky těchto pozic a zároveň máte ihned přehled o své budoucí pracovní náplni a také o výši svého platu. Najdete zde také kontakt na svého budoucího zaměstnavatele, a tak je další komunikace velmi přehledná a jednoduchá.


S našimi stránkami projobs.cz nebudete nikdy pracovat pod cenou. Najdete zde totiž také průměrné platy hledaných brigád a zaměstnání.


 
TOPlist