Zprávy a články


Outdoorové vybavení

19.08.2013
Outdoorové vybavení

Pokud patříte mezi milovníky přírody, ale svoji dovolenou či volný čas trávíte rádi aktivně, je pro Vás nejspíš nemyslitelné polehávat někde u bazénu či být v pětihvězdičkovém hotelovém komplexu se službami all inclusive. Patříte zkrátka a dobře k činorodým lidem a zažíváte ve svých volných chvílích rádi dobrodružství, sbíráte zkušenosti a nespočet zážitků, které zkrátka na dovolené u moře jen málokdy prožijete.


Pro pobyt v divoké přírodě je však zapotřebí mít s sebou alespoň základní outdoorové vybavení. Kromě pohodlných a prošlápnutých bot a kvalitního oblečení, je zapotřebí mít s sebou také něco, v čem všechny potřebné věci poneseme. Ke slovu se tedy dostává kvalitní batoh či krosna. Dále je zapotřebí mít na mysli, kam přes noc složíme hlavu. V tomto případě nám poskytne potřebnou službu prakticky složitelný stan, teplý spacák, popřípadě karimatka. Jelikož jsme po túrách a mnohdy krkolomných cestách po horách unavení a především po celém dni vyhladovělí, přijde nám vhod také nádobí na cesty, nejrůznější ešusy a kotlíky, na který se dá pohodlně snadno vařit.


Vrátíme-li se přes outdoorové vybavení zpátky k oblečení, nesmíme zapomínat také na pláštěnky, které nás ochrání před přívalovými dešti, bouřkou i drobným mrholením. S nimi jdou ruku v ruce také nejrůznější plachty a celty, které ochrání kromě nás samotných také naše věci a potřebnou výbavu. Zde bychom rádi doporučili výrobce Surplus


Pokud se tedy rozhodnete strávit svoji dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend, trošku jinak - tedy na vlastní pěst, nezapomínejte na kvalitní a spolehlivé vabavení převedším outdoor obuv. Uvidíte, že se vyhnete mnoha nepříjemným situacím a navíc získáte spoustu nezapomenutelných a skvělých zážitků.


 
TOPlist