Zprávy a články


Řešení pro Váš online průzkum!

19.11.2013
Řešení pro Váš online průzkum!

Co konkrétně Vám tato stránka nabídne? Například vytvoření online dotazníku s možností větvení otázek, pomoc se získáním respondentů pro vybrané dotazníky, automatické zpracování dotazníků vč. vytvoření grafů, pokročilá analýza závislostí odpovědí a možnost vytváření výstupů pro různé segmenty respondentů více služeb se dozvíte zde: http://www.vyplnto.cz/ Kdo nejčastěji využívá služen této stránky? Studenti VŠ píšící bakalářky/diplomky, malé až střední firmy (marketingové průzkumy), menší obce (lokální průzkumy).Na stránce se můžete nejdnoduše zaregistrovat, stačí si vybrat jednu ze čtyř varinat licencí - Free, Premium, Komplet, Individual. Z těchto licencí si můžete vybrat podle délky jejího využití, počtu responsí v jednom dotazníku, více se o licencích dozvíte zde: http://www.vyplnto.cz/produkty/


Pro držitele platných karet ISIC, IYTC, ITIC, ALIVE, EURO<26 a Staff je poskytována 70% sleva na produkt ?Vyplňto Premium?.


Dotazník můžete vložit po vytvoření registrace. Zadávání dotazníku, aniž by jste platili peníze za poskytovanou službu, je podmíněno vyplňováním dotazníků jiných uživatelů po dobu 10-ti minut. Čas nám uběhl poměrně rychle, našlo se dostatek dotazníků na téma, které nám bylo blízké a zajímalo nás. Vyzkoušeli jsme si vytvořit vlastní průzkum. Napadlo nás se zeptat na názor na bezsrstou kočku pro alergiky plemene Sphynx. http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/sphynx-kocka-bez-srsti/. Samotné Vkládání otázek nám přišlo poměrně snadné, a bez jakých koliv problému jsme byli schopní dotazník vytvořit. Na náš dotazník odpověděl dostatek lidí. Odpovědi nás malinko překvapily a myslíme, že je tato stránka přínosná.


Respondenty můžete získat různými způsoby. Inspirace zde: http://www.vyplnto.cz/tipy/deset-rad-pro-ziskani-respondentu/ Dále můžete získat offline lidi prostřednictvím aplikace pro tablety a mobilní telefony.


 
TOPlist