Zprávy a články


Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem

14.01.2014

S cizími jazyky se setkáváme prakticky denně. Například při hledání nové práce nás často limitují jazykové znalosti. Můžou nás limitovat nebo naopak zvýhodňovat. Jazyky se samozřejmě, ale dají využít i jinde než v zaměstnání.


Nestává se Vám, že Vás někdo jen tak na ulici zastaví a ptá se třeba anglicky na cestu? Chcete být příkladem pro své děti, které mají výuku cizích jazyků zařazenou již na základní škole? Jednoduché řešení je učit se také cizí jazyk.


Nejžádanější jazyk, který se chce učit většina studentů je pochopitelně angličtina. Většině lidí se po naučení tohoto jazyka uleví, protože se jím domluví s cizinci z takřka jakékoliv země. Pokud se však zajímáte i o jiné jazyky doporučujeme Vám jako ideální řešení navštívit jazykové kurzy.


Institut jazykového vzdělávání nabízí kurzy z cizích jazyků jako např. jazykové kurzy angličtiny nebo arabštiny a čínštiny. Je určitě z čeho vybírat.


Mladí lidé, kteří by rádi procestovali nějaké země, by jistě uvítali možnost pracovat jako Au-pair v zahraničí. Málo kdy však rodiny chtějí úplného začátečníka v jejich jazyce. I pro tyto studenty či mladé pracující lidi může být taková zkušenost velkým plusem v jejich kariéře. Proto je kurzovné v jazykové škole výhodnou investicí.

 
TOPlist