Zprávy a články


Tamagoči již dávno odzvonilo!

22.01.2014
Tamagoči již dávno odzvonilo!

Vzpomínáte na staré doby cca rok 1997, kdy bylo ohromně populární Tamagoči? Kdyby náhodou jste si nevybavili, oč tu kráčí, možná Vám pomůžeme si tuto hru připomenout. Šlo o zvířátko, o které se hráč musel starat. Dát mu najíst, uklidit mu po vykonání potřeby, umývat ho atd. To všechno šlo hrát jen díky hračce tvaru vajíčka. V dnešní době se přeci jen více zajímáme o hry na mobilních telefonech jako telefony s Androidem a na iPhonech. Obdobou této hry je moderní hra Pou online. Je stále více oblíbená pro svou snadnou dostupnost. Navíc je ke stažení zdarma. Znáte hru pou?


Hra Pou je unikátní v tom, že dopadne podle Vašeho rozhodování a v průběhu celé hry vypadá, dle Vašich úvah. Základem hry je malý ufounek jménem Pou ve tvaru ?brambory?. Sami vyberete to, v čem bude váš Pou jedinečný a originální. Vyberte mu styl oblíkání, brýle nebo bez, podobu zvířete jako zvolíte za vhodné a nechte fantazii volný průběh. Vybraného tvorečka následně krmte, umývejte. Hrajte a sbírejte mince.


Zprovoznění na počítači (PC) a Apple (Mac) je možné nainstalovat emulátor na webu bluestacks.com, který v počítači vytvoří virtuální mobilní zařízení, na které je možné následně hru Pou nainstalovat stejně jako na Android nebo na iPhone. Ačkoliv je tato hra už teď zábavná a propracovaná, stále se vývojáři snaží ji vylepšovat a určitě je se na co těšit.


 
TOPlist