Zprávy a články


Fotokalendář, dárek pro každého!

05.03.2014
Fotokalendář, dárek pro každého!

Snad každý má doma nějaký ten fotoaparát. Většina lidí fotí své děti či domácí mazlíčky. Z těchto fotografií bývá největší radost. V poslední době je moderní si nechat udělat kalendář ze svých osobních fotek. Každého jistě potěší, když mu na zdi visí kalendář s krásnými fotografiemi. Navíc až rok skončí, tak si můžete fotky vystřihnout a zarámovat. Nebo si je můžete jen tak schovat.


Fotokalendář je také vhodný jako dárek. Potěší snad každého, protože kalendář používáme všichni a na fotografie se rád dívá každý. Není to vhodné jen jako dárek. Můžete to pojmout jako dobročinnou akci. Například jej vyrobíte s fotkami nějakých zvířat a prodáváte jej lidem, kteří mají zvířata rádi. Část z výdělku či celý výdělek pak může jít například na útulek. Lidé, kteří si kalendář koupili budou spokojení a vy seženete peníze pro ty, kteří je potřebují nejvíc. Výhodou tohoto dárku je, že si jej vytvoříte dle svých představ a navíc pro něj nemusíte nikam chodit. Vyrobíte jej online a bude Vám doručen přepravní firmou kam budete chtít.


Momentálně je zde pro Vás skvělá možnost získat kalendář zdarma! Stačí vyzkoušet nový on-line nástroj a bude Vám vytištěn Váš kalendář zdarma. Zadejte e-mailovou adresu, na kterou vám 1. května 2014 bude zaslán kupón na výrobu kalendáře (A4, 13 listů) zdarma. Poté si budete moci vytvořit fotokalendář v programu a následně v krátkém dotazníku zhodnotit jak se Vám s ním pracovalo a zda jste byli s pokojeni s tvorbou svého kalendáře.


 
TOPlist