Zprávy a články


Kde tisknout a kopírovat v Praze?

01.04.2014
Kde tisknout a kopírovat v Praze?

Snad většina z nás občas potřebuje něco vytisknout či okopírovat. Pro mnohé ?pražáky?, kteří mají menší byteček není úplně ideální skladovat u osobního počítače velkou kopírku. Na co, když potřebujeme tisknout jen občas a náhle něco pracovního či nějaké studijní materiály.Ideální možností pro kopírování v Praze mimo domov je navštívení CopyCanShop, kde služby z této oblasti nabízí. Černobílé kopírování A3, A4 dělají kopírkami Canon IR 5000 a Rex Rotary MP7500. bílý a barevný papír 80g, 160g/m2 (A4, A3). Kopírovat je možné například na: pololesklý papír, transparentní folie (A4), papírové samolepící štítky, tónované a duhové papíry atd. Barevné kopírování A3 a A4 Vám poskytnou kopírky Canon Imagepress C1 a Canon CLC 1130. Kvalitní kopírovací stroje značky Canon vám zaručují vysokou kvalitu a ostrost tisku. Pro barevné kopírování používají standardně papír Neusiedler o gramáži 100g/m2. Kopírovací společnost CopyCanShop vám ráda vytiskne nebo zkopíruje formáty A0 a to jak v barevném, tak i v černobílém provedení. Tento velkoplošný tisk realizují na obyčejný papír, polokarton a fotopapír.


Tisknutí dokumentů nabízí například na tyto různé papíry: bílý a barevný papír 80g, 160g/m2 (A4, A3), pololesklý papír 100, 160, 200, 250g/m2, transparentní folie (A4), papírové a plastové samolepící fólie atd. Službu tisknutí poskytují prostřednictvím profesionálních tiskáren Canon IR 5000, Rex Rotary MP7500 a pro barevný tisk Canon Imagepress C1, C1+
Canon CLC 1130.Výhodou tohoto kopírovacího a tisk centra v Praze je, že myslí na spokojenost zákazníků a proto Vás například nenutí kopírovat či tisknout od určitého počtu kopií. Je možné si zde nechat jednoduše vytisknout či nakopírovat již od jedné kopie dokumentu. Jedná se o polečnost s širokým spektrem služeb. Jako součást kopírovacích služeb nabízí svým zákazníkům také služby: skenování, laminování, tvorbu vizitek a vazeb, potisk různých předmětů atd.


 
TOPlist