Zprávy a články


Návštěva nizozemských studentů a akademických pracovníků na univerzitě pardubice

20.01.2009
Návštěva nizozemských studentů a  akademických pracovníků na univerzitě pardubice
Ve středu 21. ledna navštíví dvě fakulty Univerzity Pardubice skupina 23 studentů a 3 akademických pracovníků z HAN University of Applied Sciences (univerzita aplikovaného výzkumu) z Nizozemí.

Nizozemští studenti přijíždějí v rámci studijního projektu, v němž dostali za úkol m.j. připravit zahraniční cestu, která by jim umožnila získat informace o fungování některých firem působících v ČR a o institucích vysokoškolského vzdělávání v České republice. Za tímto účelem skupina navštíví v Pardubicích společnost NedCon a vybraná pracoviště Univerzity Pardubice.

Zahraniční hosté zavítají během středeční dopolední návštěvy na Dopravní fakultu Jana Pernera a poté na Fakultu ekonomicko-správní. Obě fakulty je seznámí s možnostmi studia, zajímavostmi z činností fakulty i jejich historie, s výukou, zejména se zaměřením na anglicky vyučované obory, také s životem na univerzitě a fakultě. Ucelený univerzitní kampus v Pardubicích - Polabinách, který poskytuje vysokoškolákům komfortní zázemí pro studium i trávení volného času, si budou moci holandští studenti na závěr své návštěvy na Univerzitě Pardubice také prohlídnout
 
TOPlist